| Normaliter prijs rijklaar: | €38.995,- |
| Extra inruilvoordeel | €2.000,- |
| Totaal voordeel | €2.000,- |
| Nu Rijklaar | €36.995.- |
De Kia Niro EV: Nu €36.995,- rijklaar!
De Kia Niro EV
Rij 'm al vanaf €36.995.-
Kia Niro EV actie bij Kooijman Autogroep
Ontdek de vernieuwde Kia Niro EV, nu met €2.000 extra inruilvoordeel! Stap in het hightech interieur en geniet van een mix van geavanceerde technologie, eenvoudige bediening en een hoge actieradius van 460 km (WLTP). Het mooie touchscreen komt standaard met achteruitrijcamera en is voorbereid op Apple CarPlay en Android Auto. Zo bent u altijd en overal verbonden.
Liever de Niro EV private leasen?
De Niro EV is ook beschikbaar via Private Lease vanaf €634 per maand*, inclusief onderhoud, reparatie en verzekering. Zo kun jij je verzekeren van een toekomstgerichte EV zonder direct kopen. Neem contact met ons op voor meer informatie of overige vragen.
Financieringsactie
2,99% rente
Nu een extra scherpe financieringsactie, speciaal voor de Kia Niro EV: profiteer van financial lease vanaf 2,99% rente.
Nieuwsgierig geworden?
Neem direct contact op!
































Kia EV3
- 19" lichtmetalen GT-Line velgen
- achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- dodehoekdetectie met correctie
- electronic climate controle
- luxe kunstlederen bekleding
- navigatiesysteem full map
- oplaadmogelijkheid
- rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- Shale Grey
| Kenteken | NL 490312641 |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2026 |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7,9 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 27-03-2026 |
| Gewicht | 1785 Kg |
|---|---|
| Koppel | 283 Nm |
| Vermogen | 204 pk (150 kw) |
| Actieradius tot | 563 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 81 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 128 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 8u 30m |
| Gemiddeld verbruik | 16 kWh/100 km |
| 19" lichtmetalen GT-Line velgen |
| achteruitrijcamera |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| dodehoekdetectie met correctie |
| electronic climate controle |
| luxe kunstlederen bekleding |
| navigatiesysteem full map |
| oplaadmogelijkheid |
| rijstrooksensor met correctie |
| sfeerverlichting |
| Shale Grey |
| stuurwiel verwarmd |
| voorstoelen verwarmd |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achteruitrij assistent |
| actieve noodgeval assistent |
| afdaal assistent |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| armsteun achter |
| armsteun voor |
| audio installatie |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| bagagedek |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| dakrails |
| dimlichten automatisch |
| draadloze telefoonlader |
| elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| elektrische ramen achter |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| extra getint glas |
| file assistent |
| glans exterieur delen |
| grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| keyless entry |
| keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| lendesteunen (verstelbaar) |
| multimedia scherm klein |
| multimedia-voorbereiding |
| parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| regensensor |
| Rookvrij |
| smartphone entry |
| sportief interieur |
| spraakbediening |
| stuur kunstleder |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging |
| stuurwiel multifunctioneel |
| uitstap waarschuwing |
| Vehicle-to-load |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| vervolgbotsing preventie |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| warmtewerend glas |
| zelfstandige rijstrookwissel |
*Prijzen zijn obv 60 mnd / 5.000 km per jaar
Bovenstaande acties zijn geldig tot en met 31 maart 2026


