Werkplaatsafspraak

Plan via de online planmodule gemakkelijk en snel een werkplaatsafspraak.

Alle automerken zijn welkom!
Onze autotechnici gediplomeerd Toyota en Kia monteur en zijn tevens gespecialiseerd in alle merken auto’s!

Staat de planning van de vestiging van uw keuze reeds volgeboekt op de door u gewenste datum? Neem dan vooral even contact met ons op. Wellicht zijn er onverhoopt mogelijkheden om u toch van dienst te kunnen zijn.

Contact met onze werkplaatsreceptie:

Vestiging E-mailadres
Kooijman Vianen receptie@kooijmanvianen.nl
Kooijman Tiel receptie@kooijmantiel.nl
Kooijman Utrecht receptie@kooijmanutrecht.nl
Kooijman Naarden receptie@kooijmannaarden.nl
Kooijman Zeist receptie@kooijmanzeist.nl
Kooijman Gorinchem receptie@kooijmangorinchem.nl