| Normaliter prijs rijklaar: | €38.995,- |
| Extra inruilvoordeel | €2.000,- |
| Totaal voordeel | €2.000,- |
| Nu Rijklaar | €36.995.- |
De Kia Niro EV: Nu €36.995,- rijklaar!
De Kia Niro EV
Rij 'm al vanaf €36.995.-
Kia Niro EV actie bij Kooijman Autogroep
Ontdek de vernieuwde Kia Niro EV, nu met €2.000 extra inruilvoordeel! Stap in het hightech interieur en geniet van een mix van geavanceerde technologie, eenvoudige bediening en een hoge actieradius van 460 km (WLTP). Het mooie touchscreen komt standaard met achteruitrijcamera en is voorbereid op Apple CarPlay en Android Auto. Zo bent u altijd en overal verbonden.
Liever de Niro EV private leasen?
De Niro EV is ook beschikbaar via Private Lease vanaf €634 per maand*, inclusief onderhoud, reparatie en verzekering. Zo kun jij je verzekeren van een toekomstgerichte EV zonder direct kopen. Neem contact met ons op voor meer informatie of overige vragen.
Financieringsactie
2,99% rente
Nu een extra scherpe financieringsactie, speciaal voor de Kia Niro EV: profiteer van financial lease vanaf 2,99% rente.
Nieuwsgierig geworden?
Neem direct contact op!










































Kia Niro EV
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- Aurora Black Pearl
- lichtmetalen velgen 17"
- navigatiesysteem full map
- stof/kunstlederen bekleding
| Kenteken | NL S-298-KS |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kleur | Abp |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7,8 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 24-02-2023 |
| Gewicht | 1657 Kg |
|---|---|
| Koppel | 255 Nm |
| Max trekgewicht | 750 Kg |
| Vermogen | 204 pk (150 kw) |
|---|
| Actieradius tot | 460 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 65 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 7u |
| Gemiddeld verbruik | 16 kWh/100 km |
| airco (automatisch) |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Aurora Black Pearl |
| lichtmetalen velgen 17" |
| navigatiesysteem full map |
| stof/kunstlederen bekleding |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank verstelbaar |
| achteruitrijcamera |
| afdekhoes |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| armsteun achter |
| armsteun voor |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| bagagedek |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in carrosseriekleur |
| buitenspiegels verwarmbaar |
| carbonafwerking interieur |
| centrale airbag voor |
| connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB ontvanger |
| dakrails |
| dimlichten automatisch |
| elektrische ramen achter |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| file assistent |
| glans exterieur delen |
| grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| keyless entry |
| keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED mistlampen |
| multimedia scherm middel |
| multimedia-voorbereiding |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor achter |
| parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| radio |
| regensensor |
| rijstrooksensor met correctie |
| schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| sfeerverlichting |
| spraakbediening |
| start/stop systeem |
| stuur kunstleder |
| stuur verstelbaar |
| stuurwiel multifunctioneel |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| vervolgbotsing preventie |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| zij airbag(s) voor |
| zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
*Prijzen zijn obv 60 mnd / 5.000 km per jaar
Bovenstaande acties zijn geldig tot en met 31 maart 2026



