| Normaliter prijs rijklaar: | €37.790,- |
| Extra inruilvoordeel | €4.795,- |
| Totaal voordeel: | € 4.795,- |
| Nu rijklaar: | € 32.995,- |
De Kia EV3: Nu €32.995,- rijklaar!
De Kia EV3
Rij 'm al vanaf €32.995,-
Kia EV3 actie bij Kooijman Autogroep
Ontdek de gloednieuwe Kia EV3, nu met tot €5.295 extra inruilvoordeel! Deze volledig elektrische SUV is ontworpen als ruime familieauto, met volop zit- en bagageruimte, geavanceerde veiligheidssystemen en de nieuwste connectiviteitsfuncties. Met zijn indrukwekkende rijbereik tot wel 600 kilometer en een prijskaartje dat duizenden euro’s onder de Volvo EX30 ligt, biedt de Kia EV3 een ongeëvenaarde combinatie van prestaties en betaalbaarheid.
Liever de EV3 private leasen?
De EV3 is ook beschikbaar via Private Lease vanaf €499 per maand*, inclusief onderhoud, reparatie en verzekering. Zo kun jij je verzekeren van een toekomstgerichte EV zonder direct kopen. Neem contact met ons op voor meer informatie of om als eerste op de hoogte te blijven van de aankomst in de showroom!
Financieringsactie
2,99% rente
Nu een extra scherpe financieringsactie, speciaal voor de Kia EV3: profiteer van financial lease vanaf 2,99% rente.
Nieuwsgierig geworden?
Neem direct contact op!


























Kia EV2
- 11 kW lader
- achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- Deluxe White
- electronic climate controle
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 18"
- navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
| Kenteken | NL KFH-41-N |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 8,7 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 28-03-2026 |
| Gewicht | 1545 Kg |
|---|---|
| Koppel | 250 Nm |
| Max trekgewicht | 750 Kg |
| Vermogen | 146 pk (108 kw) |
|---|
| Actieradius tot | 308 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 42 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 115 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 2u |
| Gemiddeld verbruik | 15 kWh/100 km |
| 11 kW lader |
| achteruitrijcamera |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Deluxe White |
| electronic climate controle |
| elektrisch glazen panorama-dak |
| lichtmetalen velgen 18" |
| navigatiesysteem full map |
| voorstoelen verwarmd |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achterruitverwarming |
| achteruitrij assistent |
| actieve noodgeval assistent |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| armsteun voor |
| audio installatie |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| chroom delen exterieur |
| connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| dakrails |
| dimlichten automatisch |
| dodehoekdetectie met correctie |
| draadloze telefoonlader |
| elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| elektrische ramen achter |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| extra getint glas |
| file assistent |
| geluidsisolerend glas |
| getint warmtewerend glas |
| grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| keyless start |
| kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| lendesteunen (verstelbaar) |
| midden airbag(s) |
| multimedia scherm klein |
| multimedia-voorbereiding |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor achter |
| parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| regensensor |
| rijstrooksensor met correctie |
| Rookvrij |
| schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| sfeerverlichting |
| spraakbediening |
| stoffen bekleding |
| stuur microvezel |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging |
| stuurwiel multifunctioneel |
| stuurwiel verwarmd |
| uitstap waarschuwing |
| vermoeidheids herkenning |
| vervolgbotsing preventie |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| warmtewerende achterruit |
| warmtewerende voorruit |
| zelfstandige rijstrookwissel |
| zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
*Prijzen zijn obv 60 mnd / 5.000 km per jaar
Bovenstaande acties zijn geldig tot en met 30 april 2026



