

































Kia EV2
Essential 42.2 kWh NIEUW!! LEVERBAAR VANAF € 27.595,- TIJDELIJK EXTRA INRUIL VOORDEEL!!
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
Terug naar overzicht 0x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL 935067807 |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2026 |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 8,5 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Gewicht | 1520 Kg |
|---|---|
| Koppel | 250 Nm |
| Vermogen | 146 pk (108 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 312 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 42 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 115 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 2u |
| Gemiddeld verbruik | 15 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| airco (automatisch) |
| Apple Carplay/Android Auto |
| 11 kW lader |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achterruitverwarming |
| achteruitrij assistent |
| achteruitrijcamera |
| actieve noodgeval assistent |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| armsteun voor |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| dimlichten automatisch |
| dodehoekdetectie met correctie |
| elektrische ramen achter |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| file assistent |
| grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| keyless start |
| kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| midden airbag(s) |
| multimedia scherm klein |
| multimedia-voorbereiding |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor achter |
| parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| radio |
| rijstrooksensor met correctie |
| schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| stoffen bekleding |
| stuur microvezel |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging |
| stuurwiel multifunctioneel |
| uitstap waarschuwing |
| vermoeidheids herkenning |
| vervolgbotsing preventie |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| warmtewerende achterruit |
| warmtewerende voorruit |
| zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Inruilwaarde berekenen


