



































































































































Toyota CHR +
C-HR+ Executive AWD 77 kWh ACTIE! SNEL RIJDEN! Nu €2.000,- voordeel! Nu extra scherp geprijsd! 0344-611400
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate controle
- kunstlederen/suede bekleding
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 20"
- navigatiesysteem
- voorstoelen verwarmd
- warmtepomp
Terug naar overzicht 3x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL 502491604 |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kleur | (M66) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Kunstleer |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 5,2 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 01-01-2026 |
| Gewicht | 1985 Kg |
|---|---|
| Koppel | 438 Nm |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Vermogen | 342 pk (252 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 507 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 77 kWh |
| Laadvermogen | 22 kW |
| Snellaadvermogen | 150 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 7u 42m |
| Gemiddeld verbruik | 15 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Apple Carplay/Android Auto |
| electronic climate controle |
| kunstlederen/suede bekleding |
| lichtmetalen velgen 10-spaaks 20" |
| navigatiesysteem |
| voorstoelen verwarmd |
| warmtepomp |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achteropkomend verkeer waarschuwing |
| achterspoiler |
| achteruitrij assistent |
| achteruitrijcamera |
| actieve noodgeval assistent |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| armsteun achter |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels met verlichting |
| buitenspiegels verwarmbaar |
| connected services |
| cruise control adaptief en stuurhulp |
| DAB ontvanger |
| dakspoiler |
| dodehoek detectie |
| draadloze telefoonlader |
| elektrisch bedienbare achterklep |
| elektrische ramen achter |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| extra getint glas |
| geluidsimulator |
| geluidsisolerend glas |
| grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| keyless entry |
| keyless start |
| knie airbag(s) |
| koplampreiniging |
| kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar |
| multimedia scherm klein |
| multimedia-voorbereiding |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor achter |
| parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| radio |
| regensensor |
| rijstrooksensor |
| rondomzicht camera |
| Rookvrij |
| smartphone entry |
| spraakbediening |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging |
| stuurwiel multifunctioneel |
| stuurwiel verwarmd |
| telefoonintegratie |
| uitstap waarschuwing |
| uitwijk assistent |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| verwarmde voorruit |
| volledig digitaal instrumentenpaneel groot |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| zelfstandige rijstrookwissel |
| zij airbag(s) voor |
Inruilwaarde berekenen


